הצוות שלנו

כאשר אתם בוחרים בחברת משאבי אנוש לניהול תהליך איתור והשמת בכירים, אתם עובדים באופן צמוד עם השותפה הבכירה האחראית על הפרויקט, אבל מקבלים נבחרת שלמה יחד איתה. אנחנו מקפידות שהתהליך יהיה מלווה בצוות מגובש, עשיר בידע וממוקד מטרה, כשכל אחת מאיתנו מגיעה מתחום התמחות שונה ותורמת לפרויקט ידע רב ונקודת מבט ייחודית.

הצוות שלנו הוא שהופך את משאבי אנוש למה שהיא.
כששואלים אותנו למה לבחור דווקא בנו, אנחנו שמות לרגע בצד את ההתמחות שלנו בהשמת בכירים ואת האמת המקצועית שמלווה אותנו. התשובה שלנו היא תמיד "בגלל ההון האנושי". זאת כי אנחנו מקפידות ליישם בעצמנו את ההמלצות שלנו, כי אנחנו לא מכירות מישהו שלא אוהב לעבוד רק עם אנשים טובים, ובעיקר, כי פשוט כיף ומקצועי לעבוד איתנו. אנחנו מעריכות את האמון שלקוחותינו נותנים בנו, ומתחייבות באופן אישי להחזיר תמורה מלאה.

לצד השותפות, עובדות בחברה גם מנהלות פרויקטים, מידעניות ומומחיות תפעול, אשר מוסיפות רוח התלהבות וכיווני חשיבה רעננים לצוות הקיים, לידע שלנו ולניסיון שצברנו.

בואו להכיר את הנבחרת של משאבי אנוש:

מירי פרייס, שותפה ומנכ"ל משותף

מירי פרייס, שותפה ומנכ"ל משותף

מירי הצטרפה למשאבי אנוש בשנת 1983, ומשמשת מנכ"ל משותף משנת 2005. היא מומחית בסקטור התעשייתי, ומטפלת בתפקידי ניהול בכירים בתחום הטכנולוגיה, מערכות מידע, מוצרי צריכה, קמעונאות ומדעי החיים.
בנוסף, היא אחראית על תחום התשתיות בחברה, ובכלל זה על מערכות המידע, פיתוח שיטות האיתור וכלי הריאיון.
מירי בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה.

דודי נייס, שותפה ומנכ"ל משותף במשאבי אנוש

דודי נייס, שותפה ומנכ"ל משותף

דודי הצטרפה לחברה כשותפה בשנת 1993 ומכהנת כמנכ"ל משותף משנת 2005. מאז שהצטרפה לחברה, דודי מובילה את תחומי ההייטק וההון סיכון, ומומחית בבניית הנהלות בכירות, מסטארט-אפים ועד חברות בינלאומיות וגלובליות מובילות.
דודי בעלת תואר ראשון במתמטיקה מהאוניברסיטה העברית.

פזית אלחלל, שותפה ויועצת בכירה בחברת משאבי אנוש

פזית אלחלל, שותפה ויועצת בכירה

פזית אלחלל החלה את הקריירה שלה במשאבי אנוש בשנת 1988 ותוך עשר שנים הפכה לשותפה בחברה. היא מומחית במגזר הקמעונאות ומוצרי צריכה, ומטפלת בתפקידי ניהול בכירים במגזר השירותים הפיננסיים, התעשייה, הבנקאות, המגזר הציבורי והמלכ"רים.
פזית למדה ספרות אנגלית באוניברסיטת תל אביב

מרה גולדשטיין, מנהלת פרויקטים

מרה הצטרפה למשאבי אנוש בשנת 2014. היא תומכת בקשת רחבה של פרויקטים במגזרים השונים, הן בהייטק והן בתעשייה המסורתית. בעלת תואר שני במדעי הרוח מהאוניברסיטה העברית.

טליה ווקס, מידענית

טליה הצטרפה למשאבי אנוש בשנת 2007. היא בעלת תואר ראשון בקרימינולוגיה ומידענות מאוניברסיטת בר אילן, ומומחית בתחום המידענות ואיסוף מידע.

חדווה יעקובי, תפעול

חדווה הצטרפה למשאבי אנוש בשנת 1989. היא אחראית על טיוב ועדכון מאגר הנתונים.

סיגל אושצגה, מנהלת משרד

סיגל החלה בתפקידה כמנהלת משרד בשנת 2019.

סיגל הצטרפה למשאבי אנוש בשנת 2000 ובעבר הייתה אחראית על קשרי מועמדים.

צרו קשר

•••

  • 972-3-7466000+
  • info@mashabey.com
  • קהילת ונציה 10, תל אביב
  • 972-3-6470236+
  • 972-3-7466000+
  • info@mashabey.com
  • קהילת ונציה 10, תל אביב
  • 972-3-6470236+