משאבי אנוש

הצלחה של כל ארגון תלויה, בין שאר הגורמים, במשאב האנושי שלו - 

באנשי המקצוע בכלל ובצוות הנהלת הארגון בפרט

  

הד הנטינג לבכירים

אודותינו

משאבי אנוש היא החברה הוותיקה בישראל בתחום איתור חברי הנהלה בכירה בארגונים הפועלת במודל המקובל של Retained Executive Search.

 

Head Hunting : הרכבת הנהלות

אנו שותפים ומייעצים בתהליכי קבלת החלטות בבחירת והרכבת הנהלות של ארגונים וע"י כך מסייעים ללקוחותינו לשמור על היתרון התחרותי שלהם. זאת, על ידי תהליך הד הנטינג לבכירים - head hunting - המאפשר איוש מדויק ויעיל של משרות בכירים.

 

השמת בכירים בישראל

משאבי אנוש הינה חברה פרטית אשר נוסדה בשנת 1981 כחלוצה בתחום השמת בכירים בישראל, תחום בו מזה כ 3 עשורים היא תורמת לשכלול המתודולוגיה ולהטמעת סטנדרטים מקצועיים. 

השמת בכירים ואיתור כישרונות ניהוליים

אנו החברה היחידה בישראל המבצעת תהליך של הד הנטינג לבכירים על ידי התמקדות אך ורק בשכבת ההנהלה הבכירה בארגונים ועוסקת באופן בלעדי באיתור כישרונות ניהוליים לתפקידי מנכ"לים, סמנכ"לים, מנהלי חטיבה, שותפים בקרנות הון סיכון וחברי דירקטוריון.  
  
 

שיטות העבודה ומתודולוגיות האיתור שלנו תואמות את הסטנדרטים הגבוהים הבינלאומיים ומושתתות על הבנת האספקטים האסטרטגיים, הפיננסיים והתפעוליים של קהל הלקוחות שלנו.
 

ענפי המשק ולקוחותינו

על לקוחותינו נמנים גופים מובילים בכל ענפי המשק - תעשייה, היי-טק, מדעי החיים, המגזר הפיננסי, המגזר הציבורי, מלכ"רים ועוד.

אנו שותפים בתהליכי איתור בקשת רחבה של ארגונים - החל מחברות גדולות דרך ארגונים בינוניים ועד חברות סטארט-אפ, קרנות הון סיכון וקרנות השקעה פרטיות. אנחנו יועצים לחברות משפחתיות, ארגונים פרטיים, ציבוריים וממשלתיים, מלכ"רים ומוסדות ללא כוונת רווח ומשרתים את לקוחותינו הן בישראל והן בשוק הבינלאומי. 
 

תמצית היכולות שלנו הוא המשפט "Connecting the Dots". 

 

אנו גאים ביכולתנו לעשות את החיבורים הנכונים, בשנות הניסיון שצברנו, בתהליכי חדשנות שאנו מובילים ובחשיבה מחוץ לקופסא.

עבור לתוכן העמוד